Wynajem długoterminowy

Długoterminowy wynajem samochodów cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów biznesowych. To doskonała alternatywa dla umów leasingowych, które obciążają budżet firmy, a jednocześnie gwarancja zadbanych samochodów i sprawnego zarządzania flotą pojazdów. VCar proponuje nowoczesne samochody w atrakcyjnej ofercie.

Dlaczego warto?

Z perspektywy przedsiębiorców wynajem długoterminowy jest przede wszystkim wygodną formą pozyskania nowych pojazdów na użytek firmy. To praktyczny i sprawdzony sposób na to, aby wesprzeć rozwój swojej firmy, doceniany przez przedsiębiorców w całym kraju. Wynajem długoterminowy opiera się na jasnych zasadach i jest znakomitym sposobem dla małych, średnich i rozwijających się firm, w których samochód znacznie usprawnia działalność biznesu.

Zalety wynajmu długoterminowego:

  • przewidywalność kosztów,
  • zarządzanie flotą samochodów,
  • dostęp do najlepszych pojazdów,
  • atrakcyjna oferta pod względem finansowym,
  • serwis i opieka nad autem.

Wspieramy Cię w każdej podróży

Wynajem długoterminowy - korzystaj już dziś, oszczędzaj i ciesz się nowym autem.

W pakiecie otrzymasz

Wypożyczalnia samochodów VCar oferuje tylko nowe i bogato wyposażone auta osobowe i dostawcze w przystępnych cenach na wynajem długoterminowy. Usługa ta obejmuje także szereg udogodnień, które pozwalają klientowi skupić się na prowadzeniu biznesu, zamiast na administrowaniu flotą firmowych samochodów.

Serwis techniczny

Sprawdzanie stanu technicznego i dbałość o sprawność samochodu bierzemy na siebie. Klient nie musi martwić się o serwisowanie auta.

Ubezpieczenie OC i AC

Wszystkie samochody są objęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC, a także pakietem AC, dzięki czemu kierowca ma zapewnioną rozszerzoną opiekę.

Samochód z OC sprawcy

Jeśli na drodze zdarzył się wypadek zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy lub wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela.